Apie Mus

Apie Mus

      Šiuo metu įmonės veiklą galima suskirstyti į dvi atskiras darbų grupes - asmens duomenų apsaugos klausimų sprendimas įmonėse, bei verslo tyrimų, analizavimo, rinkodaros planavimo ir eksporto organizavimo darbus. Konsultuojame arba įgyvendiname visus darbus ir veiksmus nuo A iki Ž. Taip pat bendradarbiaujame su užsakovų marketingo ar eksporto vystymo personalu. Turime labai platų ryšių tinklą daugelyje šalių, o mūsų paslaugų vykdymo komandą sudaro didelį žinių ir patirties bagažą sukaupusios daugelio pasaulio šalių kompanijos ir laisvai samdomi įvairiausių sričių marketingo, tyrimų ir analizavimo specialistai, derybininkai, reklamos ir žiniasklaidos atstovai, pardavimų ir prekinių ženklų vystymo ir kitų sričių specialistai reikalingi sėkmingam įmonių eksportui ir augimui užtikrinti. Taip pat esame tarptautinės verslo rekomendacijų organizacijos BNI nariai, kurią sudaro daugiau nei 190 tūkstančių stambaus ir vidutinio verslo atstovų visame pasaulyje, todėl turime neribotas galimybes užmegzti ir palaikyti patikimus ilgalaikius verslo santykius su pačiomis didžiausiomis ir įtakingiausiomis pasaulio kompanijomis, jų vadovais ir kitais verslo plėtrai naudingais subjektais.

   Nuolatos plečiame mūsų paslaugų įgyvendinimo partnerių komandą, įvairiuose pasaulio rinkose. Kuo daugiau partnerių, tuo daugiau idėjų ir galimybių pasiekti geriausius rezultatus.
Šiuose puslapiuose galite rasti visas šalis, kuriose vykdome darbus, bei specialistų, pasiruošusių Jums padėti, kiekius skirtingose pasaulio šalyse.

BNI narysStipriausi lietuvojeStipriausi lietuvoje

Mūsų Vertybės

1
AUGIMAS

Bendras augimas su klientu, kokybiškai siekiant užsibrėžtų tikslų.

2
KONFIDENCIALUMAS

Visiškas konfidencialumas. Jokios savireklamos naudojant kliento vardą ir informaciją.

3
POŽIŪRIS Į DARBĄ

Atidumas, kruopštumas, duoto žodžio laikymasis.

4
KOMUNIKACIJA

Komunikacijos operatyvumas, bet kuriuo metu.